طرح‌های توجیهی و اقتصادی
طرح توجیهی ابزار اولیه موردنیاز یک کارآفرین برای ایجاد یک کسب‌وکار کوچک و یا طرح عظیم صنعتی و تولیدی است. این شرکت با کارشناسان مجرب در دو بخش طرح توسعه و طرح ایجاد به بررسی امکان‌سنجی و برآورد و درنهایت تجزیه‌وتحلیل طرح می‌پردازند و با گزارشی توجیه‌پذیری و یا عدم توجیه‌پذیری طرح را بررسی می‌کنند.

خدمات فنی و مهندسی
شرکت باتاب تجارت فخر سپهر با تکیه‌بر پشتوانه فنی و مهندسی و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی، تأمین تجهیزات، اجرا و بهره‌برداری از انواع مختلف پروژه‌ها می‌باشد.
خدمات فنی و مهندسی شامل:
۱- ارائه مشاوره‌های فنی، مهندسی
۲- تهیه مدارک مهندسی طبق استانداردهای داخلی و بین‌المللی
۳- امکان‌سنجی فنی و اقتصادی طرح‌های تولیدی فرایندی
۴- مشاوره فنی، بررسی و رفع مشکلات

بازسازی و راه‌اندازی واحدهای تولیدی
این شرکت با بررسی امکان‌سنجی و اخذ تسهیلات و در راستای حمایت از تولید داخلی در کشور در زمینه بازسازی واحدهای تولیدی که به هر دلیل از حرکت متوقف‌شده‌اند، وارد عمل شده و اقدام به رفع موانع و با مشاوره‌های لازم می‌نماید. شرکت باتاب تجارت فخر سپهر همچنین در زمینه راه‌اندازی واحد تولیدی نیز که نیازمند «اخذ جواز تأسیس» و «اخذ پروانه بهره‌برداری» است، آماده همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد

سرمایه‌گذاری‌های جدید
شرکت باتاب تجارت فخر سپهر با داشتن امکانات به‌روز نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و با داشتن نیروی انسانی باتجربه و متخصص در این زمینه به معرفی، مشاوره و خدمات مناسب در زمینه سرمایه‌گذاری‌های جدید در بازارهای مالی داخلی و خارجی به اشخاص، شرکت‌ها و مؤسسات می‌پردازد. این شرکت با ابزارهای آنالیز نرم‌افزاری و ارزیابی بازارهای مالی دنیا بهترین سرمایه‌گذاری را پیشنهاد می‌کند.